Aleš Holubec ales.holubec@seznam.cz 775 130 384
Jan Kulhánek     honza.kulhas@seznam.cz 723 438 329

Soutěže

MUŽI VE FINÁLE PLAY-OFF 1. LIGY!

Volejbalisté Hradce Králové si po Final Four Českého poháru zahrají také finále I. ligy. Poté, co vyřadili nebezpešný Sokol Bučovice, postaví se v boji o ligový titul Středočechům z Dobřichovic. Oba vzájemné duely této sezony skončily výsledkem 3:0 pro domácí týmy.

pokračování

Pohárová jízda skončila třetím místem

Hradečtí volejbalisté v semifinálovém utkání Chance Českého poháru podlehli Aeru Odolena Voda 0:3 na sety a svou senzační pohárovou jízdu, během které vyřadili hned tři extraligové favority, až do finále nedotáhli. Zisk 3. místa v Českém poháru přesto znamená pro hradeckou Slavii historický úspěch.

pokračování

5. ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF 1. LIGY MUŽŮ

KDY: Sobota 17. února od 19 hodin
KDE: hala TJ Slavia Hradec Králové, Orlická kotlina
VSTUPNÉ: 50 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma

pokračování

SLAVIA HISTORICKY VE FINAL FOUR CHANCE ČP!

Neskutečná fantazie se odehrála v královéhradecké hale Slavia, kde narazil již třetí extraligový na euforicky hrající družstvo domácích. Domácí sice na začátku prvního setu ztráceli, pak ale oklepali nervozitu a plnili skvěle taktické pokyny a po dvou vydařených koncovkách vedli 2:0 na sety. Ve třetím setu Karlovarsko dostalo rychle domácí pod tlak a udrželo si jasné vedení. Čtvrtý set se ale hradečtí volejbalisté dostali opět do euforie a heroickým výkonem dokázali zvítězit 3:1 a postupují tak Final Four Chance Českého poháru mužů!

pokračování

Utkání jako hrom! Slavia vyzve Karlovarsko

Volejbalový svátek se do Orlické kotliny kvapem blíží a u něj můžete být i vy! V

úterý 30. ledna nastoupí hradečtí volejbalisté do pohárového utkání proti jednomu z

nejúspěšnějších celků posledních let a to VK ČEZ Karlovarsko. Tento mančaft se mimochodem v

loňské sezoně zúčastnil také Ligy mistrů.