Menu


O nás

Volejbalový oddíl TJ Slavia Hradec Králové je největším volejbalovým klubem v kraji s dlouholetou historií, vznikl v roce 1966 sloučením oddílů Slovan Hradec Králové a Žižka Hradec Králové, a s tradičně dobrou prací s mládeží. Odchovankyně a odchovanci oddílu hráli a hrají v družstvech nejvyšších soutěží a byli i členy reprezentačních družstev České republiky, v současné době např. Aleš Holubec v Dukle Liberec, Tomáš Široký v Beskydech, z mladších potom Michaela Ambrožová v Olomouci a Eliška Kořínková v Sokolu Šternberk, Tomáš Kunc v Dukle Liberec nebo David Kollátor ve Lvech Praha.

V roce 2000 byly zřízeny sportovní třídy při dvou základních školách, dnes transformované do sportovních středisek dívek a chlapců. Kromě toho je při oddílu zřízeno sportovní centrum mládeže umožňující kvalitní přípravu nadějných kadetů a juniorů.

Nejvyšší soutěž v kategoriích mládeže, extraligu, hrají v sezóně 2019-20 kadeti a junioři, druhou nejvyšší, tedy první ligu, potom juniorky a kadetky. Další mládežnické celky startují v krajských přeborech, jsou to mladší a starší žactvo, minižactvo a béčka juniorek a kadetů. Společné družstvo kadetek a juniorek, starší žákyně, starší žáci a kadeti hrají Český pohár.

Nejvyšší soutěž v kategoriích dospělých, první ligu, hrají ženy A i muži A. Béčka v obou kategoriích hrají krajský přebor první třídy.

 

 

Volejbal - nábor

Spolupráce CZ - PL

Volejbal - nábor

VS igaStaněk sport - sleva 40%
PODZIM/ZIMA 2019/20

Naše akce